بهترین آتلیه عکاسی و فیلمبرداری عروسی در اصفهان

۲۵ views

جشن عروسی مطمئنا یکی از مهم ترین مراسم ها برای تمامی زوج های جوان است، از این رو ثبت خاطرات و زنده نگه داشتن آن نیز بسیار ارزشمند است. انتخاب آتلیه مناسب برای ثبت این لحظات شیرین یکی از اقدامات لازم و ضروری پس از مشخص نمودن مکان عروسی است. برای انتخاب آتلیه عروسی خود با آتلیه عبدی در این مقاله همراه باشید تا از ویژگی های یک آتلیه ی حرفه ای و مناسب، مطلع شوید.

عکاسی و فیلمبرداری عروسی


عکاسی عروسی تفاوت زیادی با سایر زمینه های عکاسی دارد؛ چرا که عروسی رویدادی است که تنها یک بار اتفاق می افتد و بنابراین امکان خطا در آن تقریبا غیر ممکن است. از این رو برای انتخاب یک عکاس مناسب باید به ویژگی های ارائه شده در ادامه ی مطلب توجه کنید:

توجه به کیفیت و سبک عکس های موجود در آتلیه


اولین ویژگی برای انتخاب یک عکاس مناسب، کیفیت نمونه کارها، سبک های متفاوت و نحوه ی ویرایش تصاویر است. از این رو برای انتخاب راحت تر آتلیه، بهتر است در ابتدا سبک مورد نظر خود را مشخص نمایید و سپس به دنبال تیم عکاسی مورد نظر خود باشید. برای نوشتن قرارداد اطمینان حاصل کنید که تمامی نمونه کارها را دیده اید. عکاسان ما در آتلیه عبدی آماده ارائه تمامی سبک ها و خدمات به شما عزیزان می باشند.

هزینه

هزینه یکی از مهمترین عامل های کلیدی و تعیین کننده در انتخاب آتلیه می باشد. برای انتخاب آتلیه مناسب پس از مشاهده ی تمامی نمونه کارها باید در مورد بسته های متفاوت و ساختارهای قیمت گذاری آن نیز با عکاسان به گفتگو بپردازید تا قبل از قرارداد هزینه‌ی کار به روشنی مشخص شود.

تجربه عکاسی

از جمله عوامل مهم دیگر تجربه‌ی عکاسی است، به همین منظور سعی کنید، آتلیه ای را انتخاب نمایید که تجربه ی عکاسی در چندین جشن عروسی مختلف را داشته باشد و به راحتی آنها را مدیریت کرده باشد. تیم مجرب ما در آتلیه عبدی با سال ها تجربه در زمینه ی عکاسی عروسی در خدمت شما عزیزان می باشد.

نورپردازی

به نورپردازی نمونه کارهای آتلیه ها نیز توجه نمایید، این گزینه به شما در تشخیص نحوه ی نورپردازی و تجهیزات آتلیه در تاریکی کمک می کند. برای بررسی دقیق نورپردازی حتما نمونه کارهای قبل و پس از ویرایش را مشاهده کنید تا از تجهیزات نورپردازی آنها مطمئن شوید.

تحویل به موقع فیلم و عکس عروسی


از جمله موارد مهم دیگر در انتخاب یک عکاس مناسب برای عروسی، تحویل به موقع عکس ها و فیلم های عروسی است. برای اطلاع از زمان بندی دقیق از تمامی آتلیه هایی که برای آشنایی می روید، اطلاع کسب کنید تا از تاریخ دقیق تحویل عکس مطلع گردید. قبل از قرارداد از دریافت فایل اصلی عکس ها و نه تنها چاپ آنها نیز مطمئن گردید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به آتلیه فیلم و عکس عبدی می باشد.

طراحی و اجرا: آژانس تبلیغات اختصاصی