بهترین آتلیه عکاسی برای فرمالیته عروسی در اصفهان

۲۶ views

خیلی از مشتریان ما در مورد عکاسی فرمالیته سوال پرسیده بودند که جایز دانستیم در این پست به معرفی این نوع از عکاسی بپردازیم. برای آشنایی بیشتر با عکاسی فرمالیته عروسی باید بگوییم که این کار چند روز قبل از مراسم عروسی به منظور آرامش بیشتر عروس و دامادها، زمان بیشتر برای عکاسی و زود حاضر شدن در مراسم در نظر گرفته شده است. در ادامه با آتلیه عبدی همراه باشید تا به تمامی جزییات عکاسی فرمالیته بپردازیم.

عکاسی فرمالیته عروسی چه ویژگی هایی دارد؟

ملزومات و جزییات عکاسی فرمالیته متناسب با سلیقه و علاقه ی عروس و دامادها و میزان زمان باقی مانده تا روز عروسی در نظر گرفته می شود. برای این نوع از عکاسی عروس خانوم ها می توانند به آرایشگاه بروند (یا در خانه آرایش کنند) و لباس عروسی مراسم خود را بر تن کنند، یا یک لباس متفاوت را در نظر بگیرند و آن را بپوشند تا آسیبی به لباس اصلی مراسم خود وارد نکنند. معمولا آرایش و دسته گل در این روز به نسبت مراسم اصلی شادتر و رنگارنگ تر در نظر گرفته می شود.

مزایای عکاسی فرمالیته عروسی

عکاسی فرمالیته بیشتر به منظور کاهش استرس عروس و دامادها به دلیل دیر رسیدن در مراسم و ماندن در ترافیک در نظر گرفته شده است. از جمله مزایای دیگر عکاسی فرمالیته می توان به عکاسی در فضای باز و به دور از هیاهوی شهری، آلبومی متفاوت، عکس هایی زیباتر و شادتر و ایجاد کلیپی زیبا برای روز مراسم اصلی اشاره کرد.
علاوه بر این، معمولا در روز عروسی به دلیل استرس های زیاد عروس خانوم ها استراحت کافی ندارند و به همین دلیل زیاد از آرایش خود راضی نمی باشند، به همین دلیل عکاسی در روز فرمالیته به آنها کمک می کند که دیگر نگران بد شدن عکس ها و آرایش خود نباشند.
تیم مجرب آتلیه عبدی با مشاوره و راهنمایی در انتخاب پکیج های عکس و کلیپ عروسی و فرمالیته و همچنین انتخاب لوکیشن و جزییات بیشتر در هنگام عکاسی به شما کمک می کند تا روز به یاد ماندنی را تجربه کنید.

آتلیه در اصفهان،بهترین آتلیه،فرمالیته عروسی،بهترین عکاسی در اصفهان،آتلیه فیلم و عکس در اصفهان،آتلیه فیلم و عکس،تیزرو تبلیغات در اصفهان،موزیک ویدیو، عکاسی روز عروسی،فرمالیته عروس و داماد

در عکس فرمالیته متفاوت باشید

همکاران ما در آتلیه عبدی با توجه به تجارب خود در طول این سال ها همواره توصیه می کنند که برای روز فرمالیته عروس خانوم ها بهتر است از لباس هایی ساده و سفید و متفاوت تر از لباس عروسی خود استفاده کنند. علاوه بر آن برای این روز آرایشی شادتر، موهایی باز و دسته گلی پر رنگ و شاد توصیه می شود.

عکس های فرمالیته بهتر است در خارج از محیط شهری یا در صورت امکان در شهرهایی سرسبزتر همچون شمال گرفته شود تا در عین سادگی، زیبایی بیشتری داشته باشد.
توجه کنید که زوج هایی که دوست دارند عکس هایی رویایی تر و متفاوت تر نسبت به سایرین داشته باشند، می توانند عکاسی فرمالیته خود را در خارج از کشور برگزار کنند، این کار باید با هماهنگی و پرداخت هزینه های بیشتر انجام شود.

معایب عکاسی فرمالیته

عکاسی فرمایته به دلیل استفاده از امکانات و تجهیزات بیشتر در خارج از شهر، معمولا هزینه های زیادی را در پی دارد. علاوه بر هزینه های عکاسی و فیلم برداری، هزینه های مرتبط با آرایش صورت و مو، دسته گل و لباس نیز بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل بسیاری از زوج ها قادر به تامین این مخارج نمی باشند، اما اصلا نگران نباشید. در صورتیکه قادر به تامین این مخارج نمی باشید، می توانید با انتخاب لباس عروسی قابل جدا شدن، یا برداشتن تور و 2 دسته گل تفاوت زیادی را در آلبوم عروسی خود ایجاد نمایید.

تیم همکاران مجرب ما در آتلیه عبدی با در نظر گرفتن به روز ترین و بهترین لوازم عکاسی در ساخت کلیپ ها و عکس هایی متفاوت در روز فرمالیته عروسی در خدمت شما عزیزان می باشند. آتلیه عبدی با مشاوره و پیشنهاد لوکیشن هایی منحصر به فرد و زیبا و همچنین عکاسانی مجرب و حرفه ای، خاطره ی شیرینی را برای شما ایجاد خواهند کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به آتلیه فیلم و عکس عبدی می باشد.

طراحی و اجرا: آژانس تبلیغات اختصاصی