مشاوره کلیپ اسپرت

۱۷ views

بسیاری از عروس و دامادها به منظور داشتن آلبومی متفاوت تر و زیباتر، کلیپ های اسپرت را نیز در پکیج عکاسی خود انتخاب می کنند. کلیپ های اسپرت باید دارای یک فیلم نامه زیبا و ماندگار از حرکات و حالت های طبیعی عروس و داماد تهیه شود. در ادامه با آتلیه عبدی همراه باشید تا از جزییات پوشش، لوکیشن و دیگر ملزومات کلیپ اسپرت مطلع گردید.

کلیپ اسپرت چه ویژگی هایی دارد؟

کلیپ اسپرت بسیار متفاوت تر از کلیپ عروسی است؛ چرا که در آن عروس و داماد معمولا از لباس های اسپرت و رنگارنگ استفاده می کنند. فیلم نامه ی این نوع کلیپ ها معمولا پر انرژی تر و شادتر در نظر گرفته می شود و بیشتر از حرکات طبیعی و احساسی عروس و دامادها فیلم و عکس گرفته می شود.

در این نوع کلیپ ها عروس می تواند به آرایشگاه نرود و مدل مو و آرایش ساده تری را برای خود درست کند. در صورت تعیین وقت از آرایشگاه هم باید حتما به اسپرت بودن کلیپ اشاره شود تا آرایشگر مدل مو و آرایش متناسب با این روز را در نظر بگیرد.

انتخاب لباس برای کلیپ اسپرت

لباس هایی که برای کلیپ اسپرت انتخاب می کنید باید شادتر از کلیپ فرمالیته و عروسی انتخاب شوند. برای انتخاب بهترین نوع لباس در کلیپ و عکس اسپرت بهتر است به نکات ارائه شده در ادامه مطلب توجه نمایید:
لباس های ست(هد سه)
یکی از زیباترین انتخاب ها برای این روز لباس هایی با طرح های یکسان، همرنگ و متقارن است. در انتخاب این نوع از لباس ها سعی کنید تا حد امکان از رنگ های شاد و غیر رسمی استفاده کنید.
سبک یکسان(هد سه)
تا حد امکان سعی کنید در هنگام انتخاب لباس از سبک های یکسان استفاده کنید. به عنوان مثال از یک نوع کفش و لباس ساده و غیر رسمی یا رسمی استفاده نمایید.

انتخاب لباس متناسب با مکان

برای انتخاب لباس های مناسب عکس های اسپرت خود باید از لباس هایی متناسب با آن مکان استفاده کنید تا حس خوبی را القا کنید. به طور مثال برای عکاسی در فضای باز بهتر است که پوشش شما متناسب با آن فضا باشد.

لوکیشن عکاسی برای کلیپ اسپرت

برای ساخت یک کلیپ اسپرت زیبا و ماندگار باید مکان مناسب را متناسب با فصل عکاسی و فیلم نامه انتخاب کرد. آتلیه عبدی با مشاوره و راهنمایی های لازم قبل از انتخاب پکیج مورد نظرتان به شما کمک می کند تا بهترین مکان را برای عکس های خود انتخاب نمایید. از جمله مکان های رایج مورد استفاده برای کلیپ های اسپرت می توان به باغ، دریا، جنگل، کویر و… اشاره کرد.

مزایای کلیپ اسپرت

کلیپ اسپرت همانطور که گفته شد چندین روز یا حتی ماه قبل از عروسی گرفته می شود و از این رو عروس و داماد بدون هیچ گونه اضطراب و استرسی در محل حضور می یابند. عکس های گرفته شده در این روز می تواند به عنوان گیفت یادبود به مهمان ها نیز داده شود تا همواره در خاطر آنها ثبت شود.
علاوه بر مزایای گفته شده این مدل کلیپ و عکس ها نسبت به آلبوم روز عروسی متفاوت است، چرا که عروس و داماد لباس هایی متنوع و رنگانگ پوشیده و می توانند از آنها برای زیباتر ساختن فضای منزل خود استفاده کنند.

کلیپ اسپرت آتلیه عبدی

تیم مجرب ما در آتلیه عبدی با سال ها تجربه در زمینه ی عکاسی عروسی و تجهیزات و لوازم به روز به شما در رویایی تر ساختن هر چه بیشتر این روز کمک خواهند کرد.
متخصصان ما چند روز قبل از عکاسی یک جلسه مشاوره تنظیم می کنند. در این جلسه علایق عروس و داماد بررسی شده و متناسب با فصل، ایده های خلاقانه ای به عروس و داماد داده می شود. همچنین برای نوع لباس و آرایش نیز همکاران ما توصیه هایی برای زوج های جوان دارند. در نهایت پس از تائید طرفین، روز عکاسی مشخص می شود.
از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما صمیمانه متشکریم، به یاد داشته باشید که کلیپ اسپرت به صورت سلیقه ای در پکیج عکاسی شما استفاده می شود.

برای ساخت کلیپ اسپرت می توانید چندین روز قبل از مراسم برای مشاوره و راهنمایی بیشتر از ما کمک بگیرید تا با استفاده از تجربه و دانش گروه ما به همراه سلیقه و علاقه ی شما عزیزان بهترین نتیجه را به یادگار داشته باشید. آتلیه عبدی با ارائه ی فیلم نامه های خلاقانه و منحصر به فرد و در عین حال ساده و ماندگار در زیباتر ساختن هر چه بیشتر کلیپ های اسپرت و عروسی شما عزیزان کمک می کنند. برای اطلاع و گرفتن وقت از همکاران ما با شماره¬ی ۰۹۱۳۰۲۰۳۲۰۰ تماس بگیرید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به آتلیه فیلم و عکس عبدی می باشد.

طراحی و اجرا: آژانس تبلیغات اختصاصی