تیزر و عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

۱۶۸ views
previous arrow
next arrow
Slider

تیزر و عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

TEASER & ADVERTISING AND INDUSTRIAL PHOTOGRAPHY

عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی هر دو انواع بسیار مهم در عرصه عکاسی محسوب می شوند. این دو نوع عکاسی گاها به همدیگر اشتباه می شوند در حالیکه باید مد نظر داشت هر دو تخصص های خاص و ویژه ای را طلب می کنند. شباهت این دو نوع عکاسی استفاده از آنها در حوزه تبلیغات می باشد چنانچه در زمینه تبلیغات عکاسی تبلیغاتی و صنعتی نقش مهمی ایفا می کنند.

عکاسی صنعتی

گاها برای شما پیش می آید که هدفتان عکاسی از محصولی می باشد که شما قصد فروش آن را دارید. در این نوع عکاسی هدف نمایش محصول و ویژگی های منحصر به فرد آن است. در این حالت مشتری به خوبی می تواند محصول را شناسایی نموده و ضمن آگاهی از ماهیت آن در صورت تمایل اقدام به خرید نماید.

آنچه که در عکاسی صنعتی به وضوح جلوه گر است کیفیت یک محصول به همراه خصوصیات آن است. این نوع از عکاسی هدفی را که دنبال می کند غالبا تجاری می باشد و می تواند به صورت آنلاین در فضای اینترنتی یا به صورت چاپی در دسترس مردم قرار گیرد.
نحوه نورپردازی ها و تصویربرداری ها در عکاسی های صنعتی باید به گونه ای باشند که همه توجه مخاطب به محصول جلب شود. این نوع از عکاسی تجهیزات ویژه ای را برای خود می طلبد که فراهم نمودن آنها به همراه مهارت عکاس می تواند هدف اصلی را اجرا نماید.

عکاسی تبلیغاتی

به نسبت عکاسی صنعتی علی الاصول عکاسی تبلیغاتی به تجملات بیشتری نیاز دارد. شاید بتوان عنوان نمود که عکاسی تبلیغاتی تا حدی زیرمجموعه عکاسی صنعتی محسوب می شود. تصاویر تبلیغاتی تصاویری طبیعتا جذاب تر می باشند و هدف از اینگونه عکاسی جلب نظر مشتری نسبت به محصول است. در این زمینه از عکاسی اگرچه عکاسی از محصول اتفاق می افتد اما این امر باید با نهایت توجه و ایجاد رقب در مشتری به انجام برسد. توضیحات و جزئیات ذکر شده در اینگونه عکاسی باید در قالب مطالب جذاب عنوان شوند تا ایجاد انگیزه برای خرید را در مشتریان به حداکثر برساند.

نحوه نمایش و ارائه این گونه از تبلیغات نیز از طریق فضای آنلاین و اینترنتی، مجلات و نیز بیلبوردهای تبلیغات می تواند اتفاق بیفتد. ابزارهایی که به منظور عکاسی های تبلیغاتی در نظر گرفته می شوند نیز به نوع خود باید از به روز ترین تجهیزات عکاسی باشند زیرا که همین امر است که به همراه هنر عکاس می تواند بهترین نوع نمایش را در خود داشته باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به آتلیه فیلم و عکس عبدی می باشد.

طراحی و اجرا: آژانس تبلیغات اختصاصی