عکاسی و تصویربرداری فرمالیته عروسی

۲۸۸ views

عکاسی و تصویربرداری فرمالیته عروسی

فرمالیته در لغت به معنای نوعی ظاهر سازی می باشد. اگر بخواهیم به عکاسی و تصویربرداری فرمالیته عروسی بپردازیم به عبارتی با نوعی ظاهرسازی در عکاسی و تصویربرداری روبه رو می شویم.
توضیح این ظاهرسازی بدین شرح است در روز عکاسی فرمالیته عروسی، عروس و داماد هر کدام لباس عروسی را به تن می کنند، آرایش عروس بر روی صورت او برای آماده شدن اجرا می شود و عکاسی و فیلمبرداری از آنها برای آمادگی جهت مراسم اصلی اتفاق می افتد.

این روز برای افراد مزایای خاصی در بر دارد که از جمله آن می توان تست آرایش عروس اشاره کرد. غالبا عروس خانم ها درباره نحوه آرایششان استرس هایی دارند و طبق چنین روزی عروس می تواند از بابت زیبایی آرایش مورد نظرش اطمینان حاصل کند. عکاسی فرمالیته عروسی عکس های حرفه ای نیز در خود دارد زیرا اگر همه عکس های عروسی در آن روز اتفاق بیفتد عروس و داماد بسیار خسته خواهند شد و وجود چنین روزی به آنها برای داشتن وقت و آرامش بیشتری در مراسم کمک خواهد کرد.

غالب افراد تمایل به داشتن کلیپی به صورت یادگاری از زمان عروسی شان دارند و گاها افراد میل دارند که این کلیپ در طبیعت های خاص یا کشورهای خارجی ضبط و ثبت گردد. بنابراین عکاسی فرمالیته روز عروسی این مزیت را نیز داراست که ضمن ایجاد آرامش برای زوجین با یک سفر برای آنها خاطره ای دل انگیز به یادگار بگذارد و عکس هایی خاص از چنین روزی برای آنها ماندگار شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به آتلیه فیلم و عکس عبدی می باشد.

طراحی و اجرا: آژانس تبلیغات اختصاصی