عکاسی و تصویربرداری روز عروسی

۱۷۲ views

عکاسی و تصویربرداری روز عروسی

WEDDING PHOTOGRAPHY

یکی از ناب ترین لحظاتی که افراد در زندگیشان تجربه می کنند مراسم روز عروسی آنها می باشد. این روز را می توان به واسطه عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای به زیباترین نحو ممکن به ثبت رسانید.
کیفیت عکس ها و فیلم های ثبت شده در روز عروسی بسیار حائز اهمیت می باشد و این کیفیت به دو اصل وابسته می باشد:
توانمندی و مهارت فیلمبردار و عکاس در تصویربرداری های حرفه ای
کیفیت و تکنولوژی به کار رفته به جهت فیلمبرداری

I Look at you and see the rest of my life in front of my eyes

چگونه آتلیه برای روز عروسی انتخاب نماییم؟


نکته ای که باید به شما توصیه کنیم این است که پیش از مراسم درباره آتلیه های مختلف تحقیق و جستجو به قدر کافی انجام دهید. باید در نظر داشته باشید که قطعا انتخاب درست و مناسب شما خواهد بود که در راستای ثبت زیبای این روز ارزشمند به شما کمک لازم را خواهد نمود.
برای جستجوی آتلیه مناسب و مورد تایید می توانید از آشنایان بپرسید تا به شما در راستای این امر یاری نمایند. همچنین می توان از تالار، آرایشگاه و گل فروشی که برای روز عروسی در نظر گرفته اید راهنمایی به منظور انتخاب آتلیه مناسب را درخواست کنید.

نکته حائز اهمیت که باید به شما متذکر شویم این است که از آتلیه انتخابی درباره چگونگی اجرای عملیات عکاسی در روز عروسی پرس و جو نمایید و همچنین سوالات لازمه درباره کیفیت دوربین ها و عکس ها را از آنها بپرسید.
اینکه شما به صورت حضوری به آتلیه رفته و نمونه کارها را مشاهده نمایید نیز در انتخاب مطلوب تاثیر بسیاری خواهد گذاشت. در زمان مشاهده حضوری از این تصاویر اگر عکس خاصی توجه شما را به خود جلب نمود از آتلیه بخواهید که عکاس شما همان عکاس های انتخابی باشد.

برنامه ریزی های مراسم روز عروسی

فیلمبردارانی که گروه آتلیه عبدی آنها را برگزیده است جزء متبحرترین و متعهدترین فیلمبرداران هستند. گروه فیلمبرداری ما با حضور به موقع و تمام وقت در مجلس و تمرکز کامل بر ضبط نمودن لحظات ماندگار این روز خاص، توانایی ارائه فیلم های عروسی کاملا با کیفیت را دارند.
گروه فیلمبرداری استودیو عبدی در روز فیلمبرداری پیش از همگان در سالن حضور پیدا می کنند تا با نقاط مختلف سالن و جایگاه عروس و داماد آشنایی لازم را پیدا کنند و تدابیر لازم جهت ثبت و ضبط هرچه با کیفیت تر تصویر را بیندیشند.

در مراسم عروسی چه تجهیزاتی لازم است؟

تجیهزات مورد استفاده در روز عروسی باید از به روز ترین ها باشد. اگر عکاس یا فیلمبردار از تجهیزات قدیمی استفاده نمایند قطعا نتیجه خوبی دریافت نخواهد شد.
از جمله تجهیزاتی که در روز عروسی آنها را مورد استفاده قرار می دهند عبارتند از:
دوربین عکاسی
دوربین فیلمبرداری
سه پایه
باتری
هدفون
چراغ های پروژکتور و …

حرفه ای بودن عکاس و فیلمبردار

چنانچه گفته شد عکاسان و فیلمبرداران باید افراد خبره ای باشند که بتوانند بهترین تکنیک ها و به روز ترین دانش را در این زمینه به کار برند و در نتیجه آنچه دلخواه عروس و داماد است ارائه دهند. بنابراین عکاسان حرفه ای همواره در حال مطالعه و آموزش دانش های به روز هستند و علاوه بر آن، این استعداد و خلاقیت و نوآوری های خاص یک عکاس و فیلمبرداری حرفه ای است که نتیجه را به مراتب بهتر می نماید.

خلاقیت و فعال و هنرمند بودن عکاسان و فیلمبرداران، اصلی است که در راستای تحقق ثبت و ضبط این روز خاص منجر به کیفیت والای نتیجه خواهد شد.

نکات حائز اهمیت پس از دریافت عکس و فیلم

پس از آنکه عکس و فیلم های شما پس از مراسم به دستتان رسید باید به این نکته توجه داشته باشید که همه عکس های چاپ شده و چاپ نشده در اختیارتان قرار بگیرد. باید میزان کیفیت تصاویر آلبومتان را مورد توجه قرار دهید زیرا علاوه بر تجهیزات به کار رفته برای تصویربرداری، تجهیزات به روز و مطلوب به جهت چاپ نیز حائز اهمیت هستند.
در عکس های آلبوم روتوش های قابل مشاهده نباید به کار رفته باشد و تصاویر حالت طبیعی خودشان را باید حفظ نمایند.

گروه آتلیه عبدی همواره برای ارائه بهترین خدمات عکاسی و فیلمبرداری در روز عروسی در خدمت شما خواهند بود و در راستای آنچه مطلوب و مورد نظرتان می باشد همه اقدامات لازم را به انجام خواهند رسانید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به آتلیه فیلم و عکس عبدی می باشد.

طراحی و اجرا: آژانس تبلیغات اختصاصی